ВИ БУДЕТЕ

Автоматизувати процес продажу в різних компаніях.

ВИ

Любите гаджети, хмарні технології, вивчати софти та мобільні додатки;
Системний. В магазин ходите зі списком, прибираєте в квартирі по конкретному алгоритму, в пошті немає непрочитаних листів, всі завдання внесені в календар :)
З активною життєвою позицією, допитливістю, інтересом до бізнесу;
Здатні до відповідальної роботи в команді, постійного навчання.

Гарантована ставка на рівні 12000-18000 грн або %

Продажі, які приносять задоволення і продавцю, і клієнту!

Ми пишаємося тим, що вивчаємо ремесло продажів на практиці, керуємо одночасно не менше ніж 5-ма відділами продажу в різних бізнесах, створюємо власні методології продажу та управління продажами.

Більше 4-х років ми працюємо як бірюзова організація, з вільним графіком, відсутністю ієрархії й власною конституцією. Це драйвить нас і наших клієнтів перфекціоністів, спраглих зробити свій бізнес кращим.

Київ, вул. Січових Стрільців, 23

Марія Ковтун

Рекрутер

Поділитися вакансією

Майбутні відносини

Ви для компанії

  • R & D. Вивчення нових хмарних рішень, оновлень, кейсів, компаній, алгоритмів, що дозволяють полегшити роботу продавцям і зробити з кожного продавця «залізної людини».
  • Впровадження. Участь в консалтингових проектах, впроваджуючи хмарний офіс (GSuite, Office365), CRM (Pipedrive, ZOHO ,.), цифрову телефонію, AllTracking, інтеграції з сайтом, поштою.
  • Підтримка. Автоматизація компанії - це процес, а не результат. Тому в процесі впровадження, і після нього - в компанії відбуваються зміни, за якими ми стежимо і вирішуємо. Як в «ЩИТі» :)

Компанія для вас

  • Прозора мотивація. Ми платимо за результат фіксований %, фікс на рівні 12000-18000 грн, залежно від знань та навичок;
  • Нетворкінг. Співпраця з СЕО, спілкування з цікавими клієнтами;
  • Холакратія. У нас немає керівників і ієрархії. Ми одна з небагатьох компаній, в яких реалізована концепція самоорганізованого суспільства;
  • Перфекціонізм. Ми системні гіки, автоматизуємо рутину, систематизуємо і постійно покращуємо процеси, що дозволяє підвищувати нашу продуктивність і заробляти більше;
  • Світлий офіс в коворкінгу Kooperativ;
  • Графік: 09.00 -18.00 або 10.00-19.00. Є можливість гнучко планувати робочий час.

Реєструючись ви погоджуєтеся з умовами договору-оферти та політики конфіденційності