Досвід

Ярослав Заблоцький - професор, практикуючий лікар, президент Міжнародного альянсу імплантологів, паст-президент Асоціації імплантологів України, перший президент Асоціації приватних стоматологів України, творець і власник бренду International Group ™ "Zablotskyy Clinic".

Перша клініка була відкрита в 1998 році в місті Львів, в 2009 році був відкритий центр стоматологічної імплантації в Києві, а в 2012 році був відкритий центр дитячої стоматології у Львові.

Автор проекту стоматологічної клініки в США, штат Меріленд. Зараз працює над відкриттям клініки в Лондоні.

Ярослав Заблоцький першим в стоматології вивів свій бізнес на рівень франчайзингу. Перша клініка по франшизі відкрита в Одесі – «Клініка Н.Бахурінскій» International Group ™ “Zablotskyy Clinic”. Також підписано договори про наміри відкрити клініки на умовах франчайзингу в Москві, Софії і Тбілісі. У всіх клініках ™ “Zablotskyy Clinic” використовуються управлінські та медичні комп’ютерні програми для ведення стоматологічного бізнесу, розроблені особисто Ярославом Заблоцьким.

Клініка Ярослава Заблоцького: 

http://zablotskyy.kiev.ua/ru/

Журнал Forbes о Ярославе:

http://forbes.ua/selfeducation/reports/1343303-yaroslav-zablockij-v-ideyu-franchajzinga-vrachi-ne-poverili-mol-stomatologiya-eto-ne-mcdonald-s