20.03.2020

КАРАНТИН З WHITE SALES

WHITE SALES ONLINE

 

Відео-курс з продажу (free) — відео-курс з продажу від White Sales, який складається з 5 модулів, 18 занять і 3 години інтенсиву з побудови продажів вашого бізнесу. У ньому CEO White Sales, Валентин Яроменко, розповідає як продавати без холодних продажів, заперечень, знижок і змінити всі свої навички.

 

SALES EVOLUTION

 

Відео-курс з управління продажами (free) — відео-курс з управління продажами від White Sales, який складається з 4 модулів (Холакратія продажів, Система, Люди і машини) і 11 занять. В ньому ми поговоримо про Холакратію і про наш досвід її впровадження у себе в компанії.

 

WHITE SALES BOOK

 

Книга “Білі продажі” (free) — в книзі ми розповіли про підхід до продажів, доречний в XXI столітті. Продажі мають успіх тільки тоді, коли вони відкриті, щирі і засновані на рекомендаціях клієнтів. У книзі наведено як безліч практичних прикладів використання цього підходу, так і теоретичні обґрунтування тих чи інших рекомендацій щодо ведення продажів. Книга розрахована на широке коло читачів, чия діяльність пов’язана з веденням бізнесу, продажами та управлінням продажами.

книга о продажах

 

585