15.04.2020

How does White Sales work?

Як працюють в White Sales

В статті ми намагались максимально коротко описати, які інструменти в роботі використовує White Sales, і чому ми взагалі не готувались до роботи дистанційно. Просто почали працювати з дому і все. 🙂 Для нас істотно нічого не змінилось, весь софт, яким ми користуємось – хмарний, максимально дружній і легко адаптується.

У White Sales 5 команд: продажі, консалтинг, рекрутинг, маркетинг та фінанси.

 

Продажi.

Основний софт – хмарне рішення ZOHO CRM. Саме в ZOHO CRM потрапляють запити (ліди), як з сайту, так і створюються угоди за певним алгоритмом при телефонних дзвінках. Із ZOHO CRM інтегрований сервіс call-tracking і віртуальна телефонії Istat, таким чином ми можемо бачити джерело рекламних кампаній, а записи всіх дзвінків потрапляють в CRM.

Пошта – знову таки, хмарний, G Suite. Пошта також інтегрована із СRM, а листування із клієнтом можно побачити в ZOHO.

Документи – Google Docs, а електронне підписання відбувається через електронний сервіс Вчасно (через ЄЦП).

Для виставлення рахунків клієнтам ми налаштували модуль сімейства ZOHO – ZOHO Books.

Планування – Google Calendar, проведення зустрічей – Google Hangouts Meet.

І, вуаля!, – можна працювати з будь-якого місця. Продажі – автономні та незалежні. 🙂

 

Команда консалтингу.

Основний софт – хмарний таскменеджер ClickUp. Його консультанти використовують для визначення відповідальних за завдання, проекти; для того, щоб розставляти пріоритети, визначати терміни та статуси. Таскменеджер – багатофункціональний, інтегрується з G Suite, дозволяє завантажувати листи, створювати приховані дошки, і, навіть ставити emoji в коментарях. 🙂

Додатково використовується Gmail – пошта, Google Docs – документація, Google Calendar – планування завдань і зустрічей, Google Hangouts Meet – майданчик для проведення онлайн-зустрічей.

Безумовно, є ще безліч інших програм, які використовуються в роботі, але вони не є основними.

Одного разу наш консультант місяць працювала з Балі, ми практично не помітили відсутності, задачі виконувались так само. 🙂

 

Рекрутинг.

Основний софт – ZOHO Recruit, який інтегрований з ZOHO CRM. Всі кандидати проходять по конвеєру і у нас з’являється можливість відстежувати конверсію з резюме, співбесід, виконання тестових завдань по кожній вакансії та інші показники і статуси.

Додатково використовується Gmail – пошта, Google Docs – документація, Google Calendar – планування завдань і зустрічей, Google Hangouts Meet – майданчик для проведення онлайн-зустрічей.

Безумовно, рекрутери також працюють у всіх можливих майданчиках та соцмережах для пошуку кандидатів.

Рекрутинг працює дистанційно, закриваючи, в тому числі вакансії віддалених українських фахівців в інших країнах, тому рекрутери легко перейшли у формат дистанційної роботи.

 

Маркетинг.

Маркетинг працює у всьому софті. 🙂 Основний софт для створення і відстеження статусу завдань – той самий ClickUp, додаткові – вся сім’я G Suite, кабінет Istat, ZOHO CRM (куди інтегрований сервіс автоматичної розсилки листів), різноманітні модулі для рекламних кампаній і налаштування чат-ботів.

Колись наш маркетолог кожні кілька місяців їхала в подорож на тиждень, та на продуктивності роботи це не позначалося.

 

Фінанси.

Нам пощастило – наша бухгалтерія на аутсорсі, і ми не в курсі, що там з 1С. 🙂

Управлінський облік у нас налаштований в ZOHO Books, статус рахунку змінюється, в залежності від того, чи внесли оплату клієнти, і його легко можна відстежити через ZOHO CRM.

Підписання документів відбувається через сервіс Вчасно, куди наш фінансист активно залучає клієнтів, щоб в умовах карантину максимально оперативно обмінюватись документами, і не відправляти документацію за допомогою фізичних сервісів.

Хоча багато “старообрядних” бухгалтерів просять використовувати Укрпошту.

 

Потрібно зізнатися, що хочеться живих зустрічей і нарад, з можливістю підійти і поплескати по плечу, а поки що – ми проводимо наради в Hangouts, а минулої п’ятниці навіть пили сидр онлайн. 🙂

Варто пам’ятати, що софт – це лише інструмент, і без чітких правил, заповідей і алгоритмів працювати сам по собі не буде.

Сподіваємось, наша коротка екскурсія в наш інструментарій була корисною. 🙂

613